تاج گل بزرگترين روند فروش اينترنتي را در حال حاضر به خاطر سادگي دارد و اين موضوع به سادگي از بين نمي رود.اگرچه امروزه تاج هاي گل بسيار مورد توجه عروسي ها و رويدادهاي خاص هستند ، اما آنها در واقع يک روند از گذشته ميباشند که از  يونان باستان شروع مي شود ، جايي که براي اداي احترام به خداياناستفاده مي کردند  و بعد از آن براي نشان دادن صلح ، عشق و هماهنگي.براي مشاهده تصاوير بيشتر به سايت Gandomvip.com و صفحه تاج گل مراجعه فرماييد.


ما امروز از تاج گل استقبال در بسياري از مناسبت ها و جشن ها استفاده  مي کنيم که نشان دهنده جشن است ، برخي مي گويند ترکيب گل ها و نمايش آنها در يک پايه زيبا فقط در تاج ها امکان پذير است که اين موضوع صادق است و در واقع شما زيباترين طراحي ها را در  تاج ها مي توانيد مشاهده کنيد.


بيشتر گل فروشي ها مي دانند که چگونه يک تاج گل درست کنند ، اما براي کساني که تازه وارد صنعت گل هستند ،اين موضوع گنگ است . 


لوازم مورد نياز:


شما به سيم ، سيم چين و يا قيچي فلور ، نوار بسته بندي ساقه و تاج نياز خواهيد داشت.


 


فلور سيم - به سيم 22 اينچي و سيم 26 اينچي نياز خواهيد داشت. اگر فقط سيم 26 اينچي داريد فقط حتماً دو برابر شويد تا سيم هنگام ساخت فرم تاج قوي تر شود.


 


بسته بندي ساقه گل - اين همان نوار است که براي بندهاي بسته بندي و مهر و موم هاي خود بسته بندي شده از بوتيون استفاده مي شود که به تاج مي چسبد و به ساقه هاي گل مي خورد.


 


 


گياهان گلدار:


انواع زيادي از گياهان وجود دارد که ممکن است از آنها در تاج گل استفاده کنيد. در صورت ايجاد تاج گل ، مي توانيد از گياهان کوچکتر که گل دارند استفاده کنيد. ما شما را تشويق مي کنيم که انواع مختلفي از گياهان را در تاج گل خود امتحان کنيد.


 


اکاليپتوس - يک انتخاب عالي است ، انواع مختلفي از اکاليپتوس وجود دارد که مي توانيد با دستيابي به آن  در  تاج گل مورد استفاده قرار گيرد.


 


نکته: خود را محدود نکنيد ، در هنگام ساخت تاج گل خود از تغييرات مختلف گل و گياه استفاده کنيد و سعي کنيد گل ها را با هم مخلوط کنيد تا شگفت انگيز به نظر رسد. براي مشاهده انواع تاج گل به سايت مراجعه کنيد


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Kent Generational Training Course Marc Sabrina طورک‌ خارخورين Jennifer Melka Carrie Shiju windows