جعبه گل هديه و شکلات ؛ هديه اي جذاب و خوشمزه


گل هديه دادن هميشه يک رسم زيبا و مرسوم در بين ايرانيان بوده است و جايگاه ويژه اي در فرهنگ و تمدن ما  دارد. اين روزها با پيشرفت هاي ايجاد شده در زمينه هاي مختلف، افراد به دنبال ايده هاي جديد و جالبي براي غافلگير کردن اطرافيان شان با هديه هاي خاص هستند. جعبه گل هديه و شکلات هديه اي هيجان انگيز و شيرين است که هر آدمي را به وجد مي آورد.


 


براي مشاهده انواع جعبه گل هديه و شکلات به صفحه جعبه گل مراجعه کنيد.


  


باکس گل هديه و شکلات


اين روزها گل هديه دادن بيش از گذشته باب شده است و افراد براي اينکه به يک دسته گل بسنده نکنند آن را با هداياي جذاب ديگري ترکيب مي کنند. مثلا فردي که مدتي از آشنايي عاشقانه اش مي گذرد براي پيشنهاد ازدواج، حلقه خواستگاري را در ميان گلهاي رز قرمز پنهان مي کند. قطعا اين زيباترين و رمانتيک ترين شيوه خواستگاري است و بانوان عاشق چنين سوپرايزهاي جذابي هستند.


 


طراحي باکس گل و شکلات


شما مي توانيد در تدارک چنين هدايايي خلاقيت هاي زيادي به کار ببريد مثلا باکس پر از گل با طراحي نام طرف مقابل تان سفارش دهيد. مي توانيد داخل جعبه در ميان گلها هديه اي که دوست تان مدت ها آرزويش را داشته جاسازي کنيد. معمولا هديه همراه باکس گل در بهترين حالت مي تواند گوشي تلفن همراه ، حلقه ازدواج يا خرس هاي عروسکي ولنتاين و …. است.


 


هر چند که مي توانيد گل و هديه را به صورت جداگانه هديه دهيد اما ابتکار پنهان کردن هديه در ميان گل ها بسيار شگفت انگيز است.


 


ايده جاسازي بسته هاي رنگارنگ شکلاتهاي خارجي در کنار گل ها هم مي تواند به صورت هاي مختلف طراحي شود. کافي است شما ايده خودتان را به ما در گل فروشي اينترنتي گندم VIP ارائه دهيد تا زيباترين باکس گل و شکلات را برايتان آماده کنيم. ما هديه شما را در اسرع وقت به مخاطب خاص تان مي رسانيم. مزيت جعبه گل و شکلات اين است که علاوه بر زيبا و هيجان انگيز بودن، کام عزيزانتان را شيرين مي کند و خاطره به ياد ماندني بر جا مي گذارد.


شما ميتواني دبراي سفارش انواع جعبه گل به سايت مراجعه کنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

tooor Jenna عروسک روسي دريا Choeur du moment - Montréal مقالات علمي Amanda آموزش روش هاي بازي پوکر آنلاين Masmulyawan سيم خاردرا ادبي